Продукція > MURATA ELECTRONICS > KCA55L7UMF681KL01L
KCA55L7UMF681KL01L
KCA55L7UMF681KL01L Murata Electronics
KCA55_SHORT_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 680PF 250V U2J SMD
на замовлення 1600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Capacitors 2220(5750M) U2J 250Vac 680pF 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KCA55L7UMF681KL01L KCA55L7UMF681KL01L Виробник : Murata Electronics KCA55_SHORT_E.pdf Description: CAP CER 680PF 250V U2J SMD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
KCA55L7UMF681KL01L KCA55L7UMF681KL01L Виробник : Murata Electronics KCA55_SHORT_E-1989758.pdf Safety Capacitors 2220(5750M) U2J 250Vac 680pF 10%