KCD1-101N-2
KCD1-101N-2
Код товару: 116758
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Група: Перемикач Rocker
Монтаж: Клеми з отвором
Габарити: 21x15x25 (з клемами) mm
Опис Опис: Перемикач ON-OFF (SPST), 3 контакти (з підсвічуванням) на защіпках, колір червоний.
Кількість положень: 2
Навантажувальна здатність: 6 A / 250 VAC
Підсвічування: Червоний
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Можливі заміни KCD1-101N-2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Перемикач Rocker, KCD1-2-101N RED BUTTON 220V
Код товару: 211702
Виробник : Daier KCD1-2-101N.png Пасивні компоненти > Перемикачі, тумблери
Група: Перемикач Rocker
Монтаж: Клеми з отвором
Габарити: 21x15x24 mm
Опис Опис: Перемикач Rocker ON-OFF (SPST) з фіксацією, 3 контакти, з підсвічуванням 220VAC, на защіпках, колір корпуса: чорний, перемикач: червоний.
Кількість положень: 2
Підсвічування: Червоний
у наявності: 450 шт
373 шт - склад
19 шт - РАДІОМАГ-Київ
28 шт - РАДІОМАГ-Львів
25 шт - РАДІОМАГ-Харків
5 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Інші пропозиції KCD1-101N-2
Ціна
KCD1-101N-2 Перемикач, чорний, 250В/6А, ON-OFF Група товару: Індикатори, дисплеї Од. вим: шт
товару немає в наявності
З цим товаром купують
Відсік для батарейок 3*AA, закр. (L-KLS5-808-B)
1 Додати до обраних Обраний товар
1251326535KLS5-808-02.jpg
Виробник: KLS
Батарейки > Тримачі та відсіки для батарейок
Призначення: AA
Габарити, mm: 69x48x19 mm
Кількість елементів: 3
Гніздо банан 4мм червоне (GT1-1519 red)
Виробник: Global Tone
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Аудіо
Гніздо або штекер: Гніздо
Опис: Гніздо банан червоне Φ10,5 мм. Гніздо: 4мм, макс. товщина панелі: 5мм.
Тип: банан
Монтаж: на корпус
Вид роз’ємів: мама
Мінімальне замовлення: 5
PGM5516-MP Фоторезистор
PGM5516-MP Фоторезистор
Виробник: Token
Оптоелектроніка > Фотодіоди, фототранзистори, фоторезистори
Vceo,V: 100 V
Спектр_пік.,nm: 540 nm
Додатково: Потужність 90 мВт; Опір 5... 10 кОм; Темновий опір 0.2 МОм; Монтаж: THT
Тип: Фоторезистор
у наявності: 73 шт
46 шт - склад
8 шт - РАДІОМАГ-Київ
10 шт - РАДІОМАГ-Львів
9 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
KCD1-101 B/B
kcd1-101_b_b-info.png
Виробник: Daier
Пасивні компоненти > Перемикачі, тумблери
Опис Опис: ON-OFF, 2 контакти, без підсвічування, на защіпках, колір чорний. Монтажний отвір: 19,2x13,2 mm
Навантажувальна здатність: 6 (4) A / 250 VAC
40 шт - РАДІОМАГ-Київ
32 шт - РАДІОМАГ-Львів
416 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
1N5822
1N582x.pdf
1N5822
Виробник: MIC
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Діоди Шотткі
Корпус: DO-201AD(DO-27)
Зворотня напруга, Vrrm: 40 V
Прямий струм (per leg), If: 0,125
Падіння напруги, Vf: 0,525 V
Монтаж: THT
Імпульсний струм, Ifsm: 70 A