KCF25A40
KCF25A40 KYOCERA AVX
KCF25A40_file-3165494.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Rectifiers DIODE FAST RECOVERY 400V 25A TO-247
на замовлення 898 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ARRAY GP 400V 25A TO247, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 60 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 25A, Supplier Device Package: TO-247, Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 400 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.25 V @ 12.5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 400 V.
Інші пропозиції KCF25A40
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KCF25A40 KCF25A40 Виробник : KYOCERA AVX Components kcf25a40.pdf Diode Switching 400V 25A 3-Pin(3+Tab) TO-247AC
товару немає в наявності
товару немає в наявності
KCF25A40 Виробник : KYOCERA AVX KCF25A40-file.pdf Description: DIODE ARRAY GP 400V 25A TO247
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 60 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 25A
Supplier Device Package: TO-247
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.25 V @ 12.5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 400 V