Продукція > MURATA ELECTRONICS > KCM55L5C3A153JDL1K
KCM55L5C3A153JDL1K
KCM55L5C3A153JDL1K Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.015UF 1KV C0G/NP0 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.240" L x 0.201" W (6.10mm x 5.10mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.118" (3.00mm)
Capacitance: 0.015 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.015UF 1KV C0G/NP0 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Lead Style: J-Lead, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.240" L x 0.201" W (6.10mm x 5.10mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.118" (3.00mm), Capacitance: 0.015 µF.