Продукція > MURATA ELECTRONICS > KCM55L5C3A153JDL1L
KCM55L5C3A153JDL1L
KCM55L5C3A153JDL1L Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.015UF 1KV C0G/NP0 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.240" L x 0.201" W (6.10mm x 5.10mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.015 µF
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.015UF 1KV C0G/NP0 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Lead Style: J-Lead, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.240" L x 0.201" W (6.10mm x 5.10mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.015 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KCM55L5C3A153JDL1L KCM55L5C3A153JDL1L Виробник : Murata Electronics KCM_C0G_630V_1kV_E-1989707.pdf Speciality Ceramic Capacitors 2220(5750M)C0G0.015F +/-5%1000V
на замовлення 642 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
KCM55L5C3A153JDL1L KCM55L5C3A153JDL1L Виробник : Murata Electronics Description: CAP CER 0.015UF 1KV C0G/NP0 SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: SMD, J-Lead
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.015 µF