Продукція > MURATA ELECTRONICS > KCM55L7U2J333JDL1L
KCM55L7U2J333JDL1L
KCM55L7U2J333JDL1L Murata Electronics
KCM_U2J_630_1kV_E-1876222.pdf
Виробник: Murata Electronics
Speciality Ceramic Capacitors 2220(5750M) U2J 630Vdc 33000pF +/-5%
на замовлення 700 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 33000PF 630V U2J 2220, Tolerance: ±5%, Lead Style: J-Lead, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 630V, Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: U2J, Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.197" (5.00mm), Capacitance: 0.033 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KCM55L7U2J333JDL1L KCM55L7U2J333JDL1L Виробник : Murata Electronics KCM_U2J_630_1kV_E.pdf Description: CAP CER 33000PF 630V U2J 2220
Tolerance: ±5%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: U2J
Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 0.033 µF
товару немає в наявності
Tolerance: ±5%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: U2J
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.033 µF