Продукція > MURATA ELECTRONICS > KCM55L7U2J473JDL1K
KCM55L7U2J473JDL1K
KCM55L7U2J473JDL1K Murata Electronics
KCM_U2J_630_1kV_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 47000PF 630V U2J 2220
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: U2J
Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
на замовлення 2017 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 47000PF 630V U2J 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Lead Style: J-Lead, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: U2J, Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.047 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KCM55L7U2J473JDL1K KCM55L7U2J473JDL1K Виробник : Murata Electronics KCM_U2J_630_1kV_E.pdf Description: CAP CER 47000PF 630V U2J 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: U2J
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
товару немає в наявності
KCM55L7U2J473JDL1K KCM55L7U2J473JDL1K Виробник : Murata Electronics KCM_U2J_630_1kV_E.pdf Speciality Ceramic Capacitors 2220(5750M) U2J 630Vdc 47000pF +/-5%