Продукція > MURATA ELECTRONICS > KCM55L7U3A103JDL1K
KCM55L7U3A103JDL1K
KCM55L7U3A103JDL1K Murata Electronics
KCM_U2J_630_1kV_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 10000PF 10000V U2J 2220
Tolerance: ±5%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: U2J
Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 10000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 10000V U2J 2220, Tolerance: ±5%, Lead Style: J-Lead, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: U2J, Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.197" (5.00mm), Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KCM55L7U3A103JDL1K KCM55L7U3A103JDL1K Виробник : Murata Electronics KCM_U2J_630_1kV_E.pdf Description: CAP CER 10000PF 10000V U2J 2220
Tolerance: ±5%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: U2J
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 10000 pF
товару немає в наявності
KCM55L7U3A103JDL1K KCM55L7U3A103JDL1K Виробник : Murata Electronics KCM_U2J_630_1kV_E-1876222.pdf Speciality Ceramic Capacitors 2220(5750M) U2J 1000Vdc 10000pF +/-5%