Продукція > MURATA ELECTRONICS > KCM55L7U3A822JDL1K
KCM55L7U3A822JDL1K
KCM55L7U3A822JDL1K Murata Electronics
KCM_U2J_630_1kV_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 8200PF 1000V U2J 2220
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KCM55L7U3A822JDL1K KCM55L7U3A822JDL1K Виробник : Murata Electronics KCM_U2J_630_1kV_E.pdf Description: CAP CER 8200PF 1000V U2J 2220