Продукція > MURATA ELECTRONICS > KCM55L7U3A822JDL1L
KCM55L7U3A822JDL1L
KCM55L7U3A822JDL1L Murata Electronics
KCM_U2J_630_1kV_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 8200PF 1000V U2J 2220
на замовлення 350 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Speciality Ceramic Capacitors 2220(5750M) U2J 1000Vdc 8200pF +/-5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KCM55L7U3A822JDL1L KCM55L7U3A822JDL1L Виробник : Murata Electronics KCM_U2J_630_1kV_E.pdf Description: CAP CER 8200PF 1000V U2J 2220
товару немає в наявності
KCM55L7U3A822JDL1L KCM55L7U3A822JDL1L Виробник : Murata Electronics KCM_U2J_630_1kV_E-1876222.pdf Speciality Ceramic Capacitors 2220(5750M) U2J 1000Vdc 8200pF +/-5%