Продукція > MURATA ELECTRONICS > KCM55LR71E156KH01K
KCM55LR71E156KH01K
KCM55LR71E156KH01K Murata Electronics
KCM55_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Speciality Ceramic Capacitors
на замовлення 353 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 15UF 25V X7R 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Lead Style: J-Lead, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 15 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KCM55LR71E156KH01K KCM55LR71E156KH01K Виробник : Murata Electronics GCM188R71C105KA64-04A.pdf Description: CAP CER 15UF 25V X7R 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 15 µF