Продукція > MURATA ELECTRONICS > KCM55QR72A685KH01K
KCM55QR72A685KH01K
KCM55QR72A685KH01K Murata Electronics
GCJ188R71H104KA12-02B.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 6.8UF 100V X7R SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.154" (3.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6.8 µF
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 6.8UF 100V X7R SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Lead Style: J-Lead, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.154" (3.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 6.8 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KCM55QR72A685KH01K KCM55QR72A685KH01K Виробник : Murata Electronics KCM55_E.pdf Speciality Ceramic Capacitors 6.8UF 100V 10% 2220
на замовлення 637 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
KCM55QR72A685KH01K KCM55QR72A685KH01K Виробник : Murata Electronics GCJ188R71H104KA12-02B.pdf Description: CAP CER 6.8UF 100V X7R SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 6.8 µF