Продукція > MURATA ELECTRONICS > KCM55QR7YA176KH01L
KCM55QR7YA176KH01L
KCM55QR7YA176KH01L Murata Electronics
KCM55_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 17uF; 35V; X7R; ±10%; SMD; 2220; 180mm, Mounting: SMD, Manufacturer series: KCM, Kind of capacitor: MLCC, Dielectric: X7R, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 17µF, Roll diameter max.: 180mm, Tolerance: ±10%, Operating voltage: 35V, Case - inch: 2220, Case - mm: 5750, Type of capacitor: ceramic.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
KCM55QR7YA176KH01L Виробник : MURATA KCM55_E.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 17uF; 35V; X7R; ±10%; SMD; 2220; 180mm
Mounting: SMD
Manufacturer series: KCM
Kind of capacitor: MLCC
Dielectric: X7R
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 17µF
Roll diameter max.: 180mm
Tolerance: ±10%
Operating voltage: 35V