Продукція > MURATA ELECTRONICS > KCM55R5C2J223JDL1K
KCM55R5C2J223JDL1K Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 22000PF 630V C0G NONSTD
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 22000PF 630V C0G NONSTD, Packaging: Tape & Reel (TR).
Інші пропозиції KCM55R5C2J223JDL1K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KCM55R5C2J223JDL1K KCM55R5C2J223JDL1K Виробник : Murata Electronics KCM_C0G_630V_1kV_E-1989707.pdf Speciality Ceramic Capacitors