Продукція > MURATA ELECTRONICS > KCM55R5C2J223JDL1L
KCM55R5C2J223JDL1L
KCM55R5C2J223JDL1L Murata Electronics
KCM_C0G_630V_1kV_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Speciality Ceramic Capacitors
на замовлення 449 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 22000PF 630V C0G NONSTD, Packaging: Tape & Reel (TR).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KCM55R5C2J223JDL1L Виробник : Murata Electronics Description: CAP CER 22000PF 630V C0G NONSTD