Продукція > MURATA ELECTRONICS > KCM55T5C3A303JDL1L
KCM55T5C3A303JDL1L
KCM55T5C3A303JDL1L Murata Electronics
KCM_C0G_630V-1kV_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.03UF 1KV C0G/NP0 2SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.240" L x 0.201" W (6.10mm x 5.10mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.201" (5.10mm)
Capacitance: 0.03 µF
на замовлення 360 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.03UF 1KV C0G/NP0 2SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Lead Style: J-Lead, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.240" L x 0.201" W (6.10mm x 5.10mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.201" (5.10mm), Capacitance: 0.03 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KCM55T5C3A303JDL1L KCM55T5C3A303JDL1L Виробник : Murata Electronics KCM_C0G_630V_1kV_E-1989707.pdf Speciality Ceramic Capacitors 2220(5750M)C0G0.030F +/-5%1000V
на замовлення 1093 шт:
Кількість Ціна
KCM55T5C3A303JDL1L KCM55T5C3A303JDL1L Виробник : Murata Electronics KCM_C0G_630V-1kV_E.pdf Description: CAP CER 0.03UF 1KV C0G/NP0 2SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.03 µF