Продукція > MURATA ELECTRONICS > KCM55T7U2J943KDL1K
KCM55T7U2J943KDL1K
KCM55T7U2J943KDL1K Murata Electronics
KCM_U2J_630_1kV_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 94000PF 630V U2J 2220
на замовлення 953 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KCM55T7U2J943KDL1K KCM55T7U2J943KDL1K Виробник : Murata Electronics KCM_U2J_630_1kV_E.pdf Description: CAP CER 94000PF 630V U2J 2220