Продукція > MURATA ELECTRONICS > KCM55TR7YA336MH01L
KCM55TR7YA336MH01L
KCM55TR7YA336MH01L Murata Electronics
KCM55_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 33UF 35V X7R SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 35V
Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
на замовлення 1600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 33UF 35V X7R SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Lead Style: J-Lead, Voltage - Rated: 35V, Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KCM55TR7YA336MH01L KCM55TR7YA336MH01L Виробник : Murata Electronics KCM55_E.pdf Speciality Ceramic Capacitors 33UF 35V 20% 2220
на замовлення 469 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
KCM55TR7YA336MH01L KCM55TR7YA336MH01L Виробник : Murata Electronics KCM55_E.pdf Description: CAP CER 33UF 35V X7R SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 35V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF