Продукція > MURATA > KCM55WR71J226MH01L
KCM55WR71J226MH01L
KCM55WR71J226MH01L MURATA
2726414.pdf
Виробник: MURATA
Description: MURATA - KCM55WR71J226MH01L - Keramikvielschichtkondensator, 22 µF, 63 V, ± 20%, X7R, 6.4 mm, Oberflächenmontage
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: X7R
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Stapelhöhe: 6.4mm
Spannung (DC): 63V
Produktpalette: KCM Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MURATA - KCM55WR71J226MH01L - Keramikvielschichtkondensator, 22 µF, 63 V, ± 20%, X7R, 6.4 mm, Oberflächenmontage, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: X7R, euEccn: NLR, Kapazität: 22µF, Stapelhöhe: 6.4mm, Spannung (DC): 63V, Produktpalette: KCM Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).