KCS01X024EACA
KCS01X024EACA TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1-1773905-3_kcs01&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Description: RELAY CONTACTOR SPST 100A 24V
Features: Sealed - Hermetically
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Stud, Wire Leads
Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current): 100 A
Switching Voltage: 600VDC - Max
Must Release Voltage: 12 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY CONTACTOR SPST 100A 24V, Features: Sealed - Hermetically, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Stud, Wire Leads, Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X), Contact Rating (Current): 100 A, Switching Voltage: 600VDC - Max, Must Release Voltage: 12 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції KCS01X024EACA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KCS01X024EACA KCS01X024EACA Виробник : TE Connectivity / Kilovac DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1-1773905-3_kcs01&DocType=DS&DocLang=English Contactors - Electromechanical Current Sense, 100A 24 VDC coil