KEMVENT120
KEMVENT120 KEMTRON - TE CONNECTIVITY
3971871.pdf
Виробник: KEMTRON - TE CONNECTIVITY
Description: KEMTRON - TE CONNECTIVITY - KEMVENT120 - EMI-Abschirmdichtung, ABS, 125mm L x 125mm B x 10mm T
tariffCode: 39269097
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
Produktlänge: 125mm
hazardous: false
Schirmung: EMI-Abschirmung
Produktbreite: 125mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
Produkttiefe: 10mm
Grundbestandteil: ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol)
usEccn: EAR99
Produktpalette: -
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KEMTRON - TE CONNECTIVITY - KEMVENT120 - EMI-Abschirmdichtung, ABS, 125mm L x 125mm B x 10mm T, tariffCode: 39269097, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, Produktlänge: 125mm, hazardous: false, Schirmung: EMI-Abschirmung, Produktbreite: 125mm, rohsPhthalatesCompliant: YES, Produkttiefe: 10mm, Grundbestandteil: ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol), usEccn: EAR99, Produktpalette: -, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Kemvent120 Kemvent120 Виробник : TE Kemtron DDEController?Action=showdoc&DocId=Customer+Drawing%7FKEM_1651-KEMVENT_120%7FA1%7Fpdf%7FEnglish%7FENG_CD_KEM_1651-KEMVENT_120_A1.pdf%7F2430088-1 Description: EMI FAN VENT 120MM
Packaging: Bag
Mounting Type: Surface Mount
Type: Shield, 1-Piece
Length - Overall: 4.921" (125.00mm)
Ventilation: Vent Holes in Pattern
Width - Overall: 4.921" (125.00mm)
Height - Overall: 0.407" (10.35mm)
на замовлення 20 шт:
Кількість Ціна
Kemvent120 Kemvent120 Виробник : TE Connectivity / Kemtron DDEController?Action=showdoc&DocId=Customer+Drawing%7FKEM_1651-KEMVENT_120%7FA1%7Fpdf%7FEnglish%7FENG_CD_KEM_1651-KEMVENT_120_A1.pdf%7F2430088-1 EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding EMI Fan Vent 120mm
на замовлення 20 шт:
Kemvent120 Kemvent120 Виробник : TE Connectivity / Raychem ENG_DS_emi_vent_panels_E.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding EMI Fan Vent 120mm