KEMVENT40
KEMVENT40 KEMTRON - TE CONNECTIVITY
3971871.pdf
Виробник: KEMTRON - TE CONNECTIVITY
Description: KEMTRON - TE CONNECTIVITY - KEMVENT40 - EMI-Abschirmdichtung, ABS, 45.6mm L x 45.6mm B x 8mm T
tariffCode: 59039099
euEccn: NLR
Produktlänge: 45.6mm
hazardous: false
Schirmung: EMI-Abschirmung
Produktbreite: 45.6mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
Produkttiefe: 8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: KEMTRON - TE CONNECTIVITY - KEMVENT40 - EMI-Abschirmdichtung, ABS, 45.6mm L x 45.6mm B x 8mm T, tariffCode: 59039099, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, Produktlänge: 45.6mm, hazardous: false, Schirmung: EMI-Abschirmung, Produktbreite: 45.6mm, rohsPhthalatesCompliant: YES, Produkttiefe: 8mm, Grundbestandteil: ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol), usEccn: EAR99, Produktpalette: -, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KEMVENT40 KEMVENT40 Виробник : TE Connectivity / Kemtron DDEController?Action=showdoc&DocId=Data+Sheet%7Femi-vent-panels%7FA%7Fpdf%7FEnglish%7FENG_DS_emi-vent-panels_A.pdf%7F2430084-1 EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding EMI Fan Vent 40mm
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
KEMVENT40 Виробник : TE Kemtron DDEController?Action=showdoc&DocId=Data+Sheet%7Femi-vent-panels%7FA%7Fpdf%7FEnglish%7FENG_DS_emi-vent-panels_A.pdf%7F2430084-1 Description: EMI FAN VENT 40MM
Packaging: Bag
Mounting Type: Surface Mount
Type: Shield, 1-Piece
Length - Overall: 1.795" (45.60mm)
Ventilation: Vent Holes in Pattern
Width - Overall: 1.795" (45.60mm)
Height - Overall: 0.354" (9.00mm)
Part Status: Active
на замовлення 36 шт:
KEMVENT40 KEMVENT40 Виробник : TE Connectivity / Raychem DDEController?Action=showdoc&DocId=Data+Sheet%7Femi-vent-panels%7FA%7Fpdf%7FEnglish%7FENG_DS_emi-vent-panels_A.pdf%7F2430084-1 EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding EMI Fan Vent 40mm