KEMVENT60
KEMVENT60 TE Connectivity / Kemtron
Виробник: TE Connectivity / Kemtron
EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding EMI Fan Vent 60mm
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: KEMTRON - TE CONNECTIVITY - KEMVENT60 - EMI-Abschirmdichtung, ABS, 64.5mm L x 64.5mm B x 9mm T, tariffCode: 59039099, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, Produktlänge: 64.5mm, hazardous: false, Schirmung: EMI-Abschirmung, Produktbreite: 64.5mm, rohsPhthalatesCompliant: YES, Produkttiefe: 9mm, Grundbestandteil: ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol), usEccn: EAR99, Produktpalette: -, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KEMVENT60 KEMVENT60 Виробник : KEMTRON - TE CONNECTIVITY 3971871.pdf Description: KEMTRON - TE CONNECTIVITY - KEMVENT60 - EMI-Abschirmdichtung, ABS, 64.5mm L x 64.5mm B x 9mm T
tariffCode: 59039099
euEccn: NLR
Produktlänge: 64.5mm
hazardous: false
Schirmung: EMI-Abschirmung
Produktbreite: 64.5mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
Produkttiefe: 9mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
KEMVENT60 Виробник : TE Kemtron DDEController?Action=showdoc&DocId=Data+Sheet%7Femi-vent-panels%7FA%7Fpdf%7FEnglish%7FENG_DS_emi-vent-panels_A.pdf%7F2430085-1 Description: EMI FAN VENT 60MM
Packaging: Bag
Mounting Type: Surface Mount
Type: Shield, 1-Piece
Length - Overall: 2.539" (64.50mm)
Ventilation: Vent Holes in Pattern
Width - Overall: 2.539" (64.50mm)
Height - Overall: 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
KEMVENT60 KEMVENT60 Виробник : TE Connectivity / Raychem ENG_DS_emi_vent_panels_E.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding EMI Fan Vent 60mm