Продукція > KF1 > KF103-500
KF103-500
Виробник:
-02 PIN Колодка клеммника 2,5мм2, шаг 5.00mm, ток 16A, высота 15,5мм*14мм, под углом
на замовлення 7500 шт:
термін постачання 3-5 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис KF103-500
Інші пропозиції KF103-500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KF103-500 -03 PIN Колодка клеммника 2,5мм2, шаг 5.00mm, ток 16A, высота 15,5мм*14мм, под углом