Продукція > KF1 > KF125V-500
KF125V-500
Виробник:
-02 PIN Колодка клеммника 1,5мм2, шаг 5.00mm, ток 16A, 9,5мм*7,5мм, вертикальная
на замовлення 7000 шт:
Написати відгук
Технічний опис KF125V-500
Інші пропозиції KF125V-500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KF125V-500 -03 PIN Колодка клеммника 1,5мм2, шаг 5.00mm, ток 16A, 9,5мм*7,5мм, вертикальная