Продукція > KF1 > KF126V-500
KF126V-500
Виробник:
-02 PIN Колодка клеммника 1,5мм2, шаг 5.00mm, ток 10A, 10,2мм*7,8мм, вертикальная
на замовлення 3800 шт:
Написати відгук
Технічний опис KF126V-500
Інші пропозиції KF126V-500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KF126V-500 -03 PIN Колодка клеммника 1,5мм2, шаг 5.00mm, ток 10A, 10,2мм*7,8мм, вертикальная