Продукція > KF1 > KF127-500
KF127-500
Виробник:
-02 PIN Колодка клеммника 1,5мм2, шаг 5.00mm, 10A, 10,1мм*8,1мм, вертикальная
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Технічний опис KF127-500
Інші пропозиції KF127-500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KF127-500 -03 PIN Колодка клеммника 1,5мм2, шаг 5.00mm, 10A, 10,1мм*8,1мм, вертикальная