Продукція > KF1 > KF128D-500
KF128D-500
Виробник:
-02 PIN Колодка клеммника 2,5мм2, шаг 5.00mm, ток 16A, 14,0мм*10,2мм, вертикальная
на замовлення 3200 шт:
термін постачання 3-5 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис KF128D-500
Інші пропозиції KF128D-500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KF128D-500 -03 PIN Колодка клеммника 2,5мм2, шаг 5.00mm, ток 16A, 14,0мм*10,2мм, вертикальная