Продукція > KF1 > KF128D-508
KF128D-508
Виробник:
-02 PIN Колодка клеммника 2,5мм2, шаг 5.08mm, ток 16A, 14,0мм*10,2мм, вертикальная
на замовлення 7400 шт:
Написати відгук
Технічний опис KF128D-508
Інші пропозиції KF128D-508
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KF128D-508 -03 PIN Колодка клеммника 2,5мм2, шаг 5.08mm, ток 16A, 14,0мм*10,2мм, вертикальная