Продукція > KF1 > KF128V-500
KF128V-500
Виробник:
-02 PIN Колодка клеммника 2,5мм2, шаг 5.00mm, 16A, 14,0мм*10,2мм, вертикальная
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Технічний опис KF128V-500
Інші пропозиції KF128V-500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KF128V-500 -03 PIN Колодка клеммника 2,5мм2, шаг 5.00mm, 16A, 14,0мм*10,2мм, вертикальная