Продукція > KF1 > KF128V-750
KF128V-750
Виробник:
-02 PIN Колодка клеммника 2,5мм2, шаг 7.50mm, 16A, 14,0мм*10,2мм, вертикальная
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Технічний опис KF128V-750
Інші пропозиції KF128V-750
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KF128V-750 -03 PIN Колодка клеммника 2,5мм2, шаг 7.50mm, 16A, 14,0мм*10,2мм, вертикальная