Продукція > KF1 > KF166V-500
KF166V-500
Виробник:
-02 PIN Колодка клеммника 2,5мм2, шаг 5.00mm, 12A, 12,8мм*8,4мм, вертикальная
на замовлення 600 шт:
Написати відгук
Технічний опис KF166V-500
Інші пропозиції KF166V-500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KF166V-500 -03 PIN Колодка клеммника 2,5мм2, шаг 5.00mm, 12A, 12,8мм*8,4мм, вертикальная