Продукція > KF3 > KF300-500
KF300-500
Виробник:
-02 PIN Колодка клеммника 2,5мм2, шаг 5.00mm, 16A, 12,6мм*9,0мм, вертикальная
на замовлення 10800 шт:
термін постачання 3-5 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис KF300-500
Інші пропозиції KF300-500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KF300-500 -03 PIN Колодка клеммника 2,5мм2, шаг 5.00mm, 16A, 12,6мм*9,0мм, вертикальная