Продукція > KF3 > KF300R-500
KF300R-500
Виробник:
-02 PIN Колодка клеммника 2,5мм2, шаг 5.00mm, 16A, 12,6мм*9,0мм, горизонтальная
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Технічний опис KF300R-500
Інші пропозиції KF300R-500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KF300R-500 -03 PIN Колодка клеммника 2,5мм2, шаг 5.00mm, 16A, 12,6мм*9,0мм, горизонтальная