Продукція > KF3 > KF301R-500
KF301R-500
Виробник:
-02 PIN Колодка клеммника 2,5мм2, шаг 5.00mm, 16A, 10,0мм*7,6мм, горизонтальная
на замовлення 11000 шт:
Написати відгук
Технічний опис KF301R-500
Інші пропозиції KF301R-500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KF301R-500 -03 PIN Колодка клеммника 2,5мм2, шаг 5.00mm, 16A, 10,0мм*7,6мм, горизонтальная