Продукція > KF3 > KF302-500
KF302-500
Виробник:
-02 PIN Колодка клеммника 2,5мм2, шаг 5.00mm, 16A, 10,0мм*7,6мм, вертикальная
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Технічний опис KF302-500
Інші пропозиції KF302-500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KF302-500 -03 PIN Колодка клеммника 2,5мм2, шаг 5.00mm, 16A, 10,0мм*7,6мм, вертикальная