Продукція > KF3 > KF305-500
KF305-500
Виробник:
-02 PIN Колодка клеммника 2,5мм2, шаг 5.00mm, 16A, 12,6мм*9,0мм, вертикальная
на замовлення 14000 шт:
Написати відгук
Технічний опис KF305-500
Інші пропозиції KF305-500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KF305-500 -03 PIN Колодка клеммника 2,5мм2, шаг 5.00mm, 16A, 12,6мм*9,0мм, вертикальная