Продукція > KF3 > KF332V-500
KF332V-500
Виробник:
-02 PIN Колодка клеммника 2,5мм2, шаг 5.00mm, 16A, 11,0мм*13,4мм, вертикальная
на замовлення 1300 шт:
Написати відгук
Технічний опис KF332V-500
Інші пропозиції KF332V-500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KF332V-500 -03 PIN Колодка клеммника 2,5мм2, шаг 5.00mm, 16A, 11,0мм*13,4мм, вертикальная