Продукція > KF3 > KF350R-350
KF350R-350
Виробник:
-02 PIN Колодка клеммника 1,0мм2, шаг 3.50mm, 10A, 8,4мм*6,8мм, горизонтальная
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Технічний опис KF350R-350
Інші пропозиції KF350R-350
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KF350R-350 -03 PIN Колодка клеммника 1,0мм2, шаг 3.50mm, 10A, 8,4мм*6,8мм, горизонтальная