Продукція > KF3 > KF350V-350
KF350V-350
Виробник:
-02 PIN Колодка клеммника 1,0мм2, шаг 3.50mm, 10A, 8,4мм*6,8мм, вертикальная
на замовлення 12000 шт:
Написати відгук
Технічний опис KF350V-350
Інші пропозиції KF350V-350
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KF350V-350 -03 PIN Колодка клеммника 1,0мм2, шаг 3.50mm, 10A, 8,4мм*6,8мм, вертикальная