Продукція > KF3 > KF396V-396
KF396V-396
Виробник:
-02 PIN Колодка клеммника 1,0мм2, шаг 3.96mm, 10A, 8,4мм*6,8мм, вертикальная
на замовлення 600 шт:
Написати відгук
Технічний опис KF396V-396
Інші пропозиції KF396V-396
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KF396V-396 -03 PIN Колодка клеммника 1,0мм2, шаг 3.96mm, 10A, 8,4мм*6,8мм, вертикальная