Продукція > SCHURTER > KG10.6101.151
KG10.6101.151
KG10.6101.151 Schurter
typ_kg.pdf
Виробник: Schurter
Power Entry Module Unfiltered M 3 POS 250VAC 10A Fuse/Switch/Voltage Selector ST 1 Port
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL, Packaging: Bulk, Features: Voltage Selector, Filter Type: Unfiltered - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades - Module, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.189" (4.8mm), Approval Agency: CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 27.50mm x 80.00mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Accomodates a Fuse: Yes (Fuse Not Included), Switch Features: Switch On-Off, Fuse Holder, Drawer: Drawer Sold Separate, Part Status: Active, Current Rating - Appliance Inlet: 10A, Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Features: Voltage Selector
Filter Type: Unfiltered - Commercial
Connector Type: Receptacle, Male Blades - Module
Mounting Type: Panel Mount, Flange
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.189" (4.8mm)
Approval Agency: CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 27.50mm x 80.00mm
Connector Style: IEC 320-C14
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Accomodates a Fuse: Yes (Fuse Not Included)
Switch Features: Switch On-Off
Fuse Holder, Drawer: Drawer Sold Separate
Part Status: Active
Current Rating - Appliance Inlet: 10A
Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC
на замовлення 298 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 40 шт:
KG10.6101.151 KG10.6101.151 Виробник : Schurter typ_kg.pdf Power Entry Module Unfiltered M 3 POS 250VAC 10A Fuse/Switch/Voltage Selector ST 1 Port