Продукція > KYOCERA AVX > KGA05AS70J223MH
KGA05AS70J223MH
KGA05AS70J223MH KYOCERA AVX
LGA.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.022UF 6.3V X7S 0204
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0204 (0510 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.020" L x 0.039" W (0.50mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 0.022 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.022UF 6.3V X7S 0204, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0204 (0510 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.020" L x 0.039" W (0.50mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 0.022 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KGA05AS70J223MH KGA05AS70J223MH Виробник : KYOCERA AVX LGA.pdf Description: CAP CER 0.022UF 6.3V X7S 0204
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X7S
Capacitance: 0.022 µF