Продукція > KYOCERA AVX > KGF15AR71C223KT
KGF15AR71C223KT
KGF15AR71C223KT KYOCERA AVX
KGF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.022UF 16V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
на замовлення 2888 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.022UF 16V X7R 0603, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KGF15AR71C223KT KGF15AR71C223KT Виробник : KYOCERA AVX KGF.pdf Description: CAP CER 0.022UF 16V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF