Продукція > KYOCERA AVX > KGF21BR71H103JT
KGF21BR71H103JT
KGF21BR71H103JT KYOCERA AVX
KGF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10000PF 50V X7R 0805
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 50V X7R 0805, Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KGF21BR71H103JT KGF21BR71H103JT Виробник : KYOCERA AVX KGF.pdf Description: CAP CER 10000PF 50V X7R 0805
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 10000 pF