Продукція > KYOCERA AVX > KGF31AR73A103KU
KGF31AR73A103KU
KGF31AR73A103KU KYOCERA AVX
KGF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 1206 1000 V X7R 10NF +-10%
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1206 1000 V X7R 10NF +-10%, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KGF31AR73A103KU KGF31AR73A103KU Виробник : KYOCERA AVX KGF.pdf Description: 1206 1000 V X7R 10NF +-10%
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 10000 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
KGF31AR73A103KU KGF31AR73A103KU Виробник : KYOCERA AVX KGF.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1000V 0.01uF X7R 1206 10% Flexiterm