Продукція > KYOCERA AVX > KGF31GR72A334KU
KGF31GR72A334KU
KGF31GR72A334KU KYOCERA AVX
KGF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.33UF 100V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.070" (1.78mm)
Capacitance: 0.33 µF
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.33UF 100V X7R 1206, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.070" (1.78mm), Capacitance: 0.33 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KGF31GR72A334KU KGF31GR72A334KU Виробник : KYOCERA AVX KGF.pdf Description: CAP CER 0.33UF 100V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 0.33 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
KGF31GR72A334KU KGF31GR72A334KU Виробник : KYOCERA AVX KGF.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT .33UF 100V 10% 1206
товару немає в наявності
KGF31GR72A334KU KGF31GR72A334KU Виробник : KYOCERA AVX KGF.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 330nF; 100V; X7R; ±10%; SMD; 1206; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.33µF
Operating voltage: 100V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Case - mm: 3216
Operating temperature: -55...125°C
Kind of capacitor: MLCC
Manufacturer series: KGF
Roll diameter max.: 180mm