Продукція > KYOCERA AVX > KGF32GR72A474KU
KGF32GR72A474KU
KGF32GR72A474KU KYOCERA AVX
KGF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.47UF 100V X7R 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.070" (1.78mm)
Capacitance: 0.47 µF
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 470nF; 100V; X7R; ±10%; SMD; 1210; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 0.47µF, Operating voltage: 100V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Operating temperature: -55...125°C, Capacitors features: flexible terminations, Kind of capacitor: MLCC, Roll diameter max.: 180mm, Manufacturer series: KGF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KGF32GR72A474KU KGF32GR72A474KU Виробник : KYOCERA AVX KGF.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 470nF; 100V; X7R; ±10%; SMD; 1210; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.47µF
Operating voltage: 100V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 1210
Case - mm: 3225
Operating temperature: -55...125°C
Capacitors features: flexible terminations
Kind of capacitor: MLCC
Roll diameter max.: 180mm
Manufacturer series: KGF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
KGF32GR72A474KU KGF32GR72A474KU Виробник : KYOCERA AVX KGF.pdf Description: CAP CER 0.47UF 100V X7R 1210
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 0.47 µF
Мінімальне замовлення: 7
KGF32GR72A474KU KGF32GR72A474KU Виробник : KYOCERA AVX KGF-3223650.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT .47UF 100V 10% 1210