Продукція > KYOCERA AVX > KGF32KR71C475KU
KGF32KR71C475KU
KGF32KR71C475KU KYOCERA AVX
KGF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 4.7UF 16V X7R 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.090" (2.29mm)
Capacitance: 4.7 µF
на замовлення 175 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7UF 16V X7R 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.090" (2.29mm), Capacitance: 4.7 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KGF32KR71C475KU KGF32KR71C475KU Виробник : KYOCERA AVX KGF.pdf Description: CAP CER 4.7UF 16V X7R 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 4.7 µF