Продукція > KYOCERA AVX > KGF42ACG3A150JY
KGF42ACG3A150JY
KGF42ACG3A150JY KYOCERA AVX
KGF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 1808 1000 V NPO 15PF +-5% F
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.181" L x 0.079" W (4.60mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Capacitance: 15 pF
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1808 1000 V NPO 15PF +-5% F, Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.181" L x 0.079" W (4.60mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Capacitance: 15 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KGF42ACG3A150JY KGF42ACG3A150JY Виробник : KYOCERA AVX KGF.pdf Description: 1808 1000 V NPO 15PF +-5% F
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Capacitance: 15 pF